چاپ کاغذ دیواری

چاپ کاغذ دیواری

در سال 1510 میلادی به سفارش کلیسای کاتولیک،بربخشی از دیوارِ اقامتگاه پاپ در واتیکان نقاشی ای کشیده شده که هر چشمی را از زیبایی به حیرت وا می دارد.

رافائل نقاشِ ایتالیاییِ دوره رنسانس خالق این شاهکار یعنی "مکتب آتن" است.اثری بی تکرار در عالم هنر که اعتباری ویژه به میراث هنریِ موجود در واتیکان بخشیده است.دیوارها همیشه برای انسان محلی مناسب برای نقش کردن تصاویری بوده که دوست می داشته پیشش چشمش ببیند.

تنها تغییری که به واسطه ی صنعت چاپ در کارایی دیوارها ایجاد شده اختراع کاغذ دیواری است.چاپ کاغذ دیواری از مهمترین قابلیت های یک شرکت چاپِ کامل به شمار می رود و زمینه ای است است که تفاوت های تخصصی را آشکار می نماید.

شرکت الکا دارای عالیترین تجهیزات و تخصصهای لازم در زمینه چاپِ کاغذ دیواری است.(الکا)چاپ کاغذ دیواری را در کمترین زمان و بالاترین کیفیت در اختیار دیوارها قرار می دهد.

چاپ کاغذ دیواری با تکنیک چاپ u.v به انجام می رسد و با مقاومت بسیار بالایش نیازی به روکش لمینت ندارد.همه گونه طرحهای معمولی و سه بعدی برای چاپ روی کاغذ دیواری قابل اجرا هستند و دیوارها را می توان با کمک چاپ کاغذ دیواری تماشایی تر نمود.

چاپ یو-وی رول

خانه‌ی تولید رسانه

© ۱۳۹۷ الکا خانه‌ی تولید رسانه، تمامی حقوق محفوظ است.

بازطراحی توسط زربین